Projekt “Zdrowe kolano” powstał po to, aby umożliwiać osobom cierpiącym z powodu urazów stawu kolanowego docieranie do kompleksowych informacji i pomocy w tym zakresie.

Wierzymy, że tylko holistyczne podejście do diagnostyki, leczenia oraz rehabilitacji stawu kolanowego przynosi długotrwałe i wymierne efekty, pozwalające na powrót do pełnej sprawności.

“Zdrowe kolano” jest projektem medycznym, w tworzeniu którego biorą udział specjaliści różnych dziedzin, tak aby, dzięki bliskiej współpracy między sobą, zagwarantować pacjentom najlepszą opiekę w procesie zdrowienia.

Cechą wyróżniającą tę inicjatywę jest połączenie wąskiej specjalizacji z wiedzą, doświadczeniem oraz wykorzystaniem technologii XXI wieku i najnowocześniejszych procedur medycznych.


Pomysłodawcą i siłą napędową “Zdrowego kolana” jest Szymon Kujawiak, doktor nauk medycznych, ortopeda, specjalizujący się w medycynie sportowej. Zawężając swoją specjalizację zawodową do zagadnień dotyczących wyłącznie kolana, skutecznie i bezpiecznie leczy wszelkie patologie tego stawu, zapewniając pacjentom szybki powrót do sprawność.