Zadbaj o swoje kolana już dziś!
Szybka Diagnoza Online
Dokończ tutaj wypełnianie rozpoczętego formularza.
Szybka diagnoza online,
to formularz pozwalający nam lepiej zrozumieć Twój problem zdrowotny. Jest to najszybszy sposób na konsultację i ustalenie dalszej ścieżki leczenia. Już w ciągu 24 godzin otrzymasz od nas odpowiedź.

Wystarczy, że wypełnisz formularz składający się z 4 prostych kroków, w których prosimy Cię o podanie wyłącznie niezbędnych danych.

Nie zastąpi on konsultacji lekarskiej, ale jest bardzo pomocne dla osób mieszkających daleko bądź mających problem z dotarciem do gabinetu.
Koszt szybkiej diagnozy online wynosi tylko 50 zł.

Wypełnij formularz w 4 prostych krokach:
  • 1. Scharakteryzuj swój ból.
  • 2. Podaj informacje o swoim zdrowiu.
  • 3. Prześlij RTG lub rezonans.
  • 4. Podaj dane kontaktowe.
Zabiegi, które wykonujemy
ARTROSKOPIA KOLANA

Artroskopia stawu kolanowego jest zabiegiem mało inwazyjnym. Polega na wprowadzeniu do kolana, za pomocą małych, precyzyjnych nacięć, artroskopu (specjalnej kamery o wysokiej czułości i jakości).

ACL – REKONSTRUKCJA WIĘZADŁA KRZYŻOWEGO PRZEDNIEGO

Przeprowadzenie zabiegu rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego polega na odtworzeniu uszkodzonego elementu przy użyciu tkanki własnej Pacjenta (ścięgien własnych) lub sztucznego implantu.

MCL – REKONSTRUKCJA WIĘZADŁA POBOCZNEGO PISZCZELOWEGO

Podstawowym celem zabiegu jest przywrócenie ciągłości więzadła pobocznego piszczelowego, czyli uzyskanie pełnej stabilności stawu kolanowego.

Dr n. med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

Od ponad 15 lat zajmuję się ortopedią i traumatologia narządu ruchu. W obrębie moich zawodach zainteresowań znajdują się artroskopia kolana, rekonstrukcje więzadeł stawów kolanowych, endoprotezoplastyka stawów biodrowych i kolanowych, zespolenie złamań w obrębie kończyny górnej i dolnej oraz urazy sportowe. Praktykę prowadzę w gabinetach Motimed oraz w Szpitalu św. Wojciecha w Poznaniu.

Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałem na podstawie Rozprawy Doktorskiej „Porównanie wyników operacyjnego i zachowawczego leczenia pełnego zwichnięcia stawu barkowo-obojczykowego”. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr), European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy (ESSKA) oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej.

Przez rok czasu chodziłam po innych lekarzach i nie wiedziałam diagnozy, bo każdy następny lekarz mówił mi co innego. Pan Szymon w 10 minut wytłumaczył na czym polega mój problem. Pierwszy raz na wizycie u lekarza, w końcu poczułam się bezpiecznie. Profesjonalistą o wysokim poziomie empatii do pacjenta. Polecam

N. H.
31 marca 2022, znanylekarz.pl

Jestem świeżo po zabiegu artroskopii kolana wykonanego przez Doktora Szymona Kujawiaka. Zabieg w 100% udany. Zabieg poprawiający nieudaną operację wykonaną przez innego lekarza rok temu! Profesjonalne, uczciwe podejście. Polecam

Dariusz G.
23 marca 2022, znanylekarz.pl

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana doktora. Przesympatyczny człowiek i przede wszystkim kompetentny lekarz. Przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem i dokładne badanie. Wszystko szczegółowo wyjaśnia. A co najważniejsze leczenie przynosi efekty. Dziękuję serdecznie. Polecam znajomym i szukającym pomocy dobrego lekarza w Internecie.

Iwona
28 czerwca 2021, znanylekarz.pl

Wspaniały Człowiek, wybitny lekarz, empatyczny, serdeczny, przyjazny ale najważniejsze że ekspert. Wizyty poprzedzające były rzeczowe, zalecenia jednoznaczne, diagnoza słuszna. Zabieg to kwintesencja określenia - chirurgiczna precyzja. Polecam Pana Doktora tak sercem jak i umysłem. Bo takimi cechami Pan Doktor się charakteryzuje.

Witold Bednarczyk
3 lutego 2022, znanylekarz.pl

Cudowny lekarz i doskonały specjalista w swojej dziedzinie! Pan doktor bardzo szybko postawił poprawną diagnozę, przeprowadził udaną operację, po której bardzo szybko wróciłam do sprawności, o której już nawet nie marzyłam. Polecam z całego serca!

Maria Gumienna
17 stycznia 2022, znanylekarz.pl

Najlepszy lekarz, z powołaniem jakiego w życiu poznałem i miałem przyjemność się leczyć. Obecnie jestem 9 miesięcy po operacji, już z kolanem jest b. dobrze, lepiej niż kiedykolwiek przez ostatnie 10 lat. Wracam powoli do sportu, już jestem w stanie normalnie ćwiczyć i wykonywać dość dynamiczne ćwiczenia, z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej. Najlepszy ortopeda w Poznaniu.

Damian
17 grudnia 2021, znanylekarz.pl

Niezwykłe zaangażowanie, profesjonalizm i empatia Pana doktora zawsze budzą mój podziw. Nie była to moja pierwsza wizyta i też nie ostatnia. Będę kontynuować leczenie. Lekarz z duszą, godny polecenia, jakiego nie często można spotkać.

Bożena Lewandowska
6 października 2021, znanylekarz.pl

Polecam w 100% pełne zaangażowanie i wszystko dokładnie wyjaśnione. Trafiłam do doktora po kilku wizytach u innych lekarzy i dopiero tu uzyskałam odpowiednią pomoc.

A.P.
15 lutego 2022, znanylekarz.pl

Super doktor. Od pierwszej wizyty wiedział, co mi dolega. Jestem już po artroskopi kolana i czuję się świetnie. Jestem mu bardzo wdzięczny bo nie błądzę po lekarzach i nie tracę zbędnego czasu i pieniędzy. Polecam Pana doktora w 100 %. Profesjonalista w każdym calu.

Janusz
12 kwietnia 2021, znanylekarz.pl

Anioł nie człowiek. Dwukrotnie skutecznie mnie wyleczył w 100%. Raz miałam takie problemy z biodrem, że nie mogłam chodzić. Drugi raz miałam takie problemy z kręgosłupem szyjnym, że ból promieniował mi przez całą rękę aż do dłoni i był nie do wytrzymania. Jeśli cenicie swój czas i pieniądze to tylko doktor Kujawiak.

H.I.
7 lutego 2021, znanylekarz.pl

Profesjonalne i konkretne podejście do problemu. Proces leczenia pod okiem Pana dr przebiegł niezwykle szybko i skutecznie. Dobra komunikacja, świetne podejście do pacjenta i wiedza. Polecam, specjalista godny zaufania.

Michał
14 stycznia 2021, znanylekarz.pl

Pan Doktor bardzo szybko zdiagnozował mój problem i przedstawił sytuację nie "owijając w bawełnę". Jestem osobą po 4 operacjach kolana i żałuję, że nie trafiłem w ręce pana doktora od samego początku. Profesjonalnie, szczerze, było czuć chęć wytłumaczenia problemu oraz pomocy. Wiem że czeka mnie kolejny zabieg i nie wyobrażam sobie aby miał go dokonać ktoś inny niż Dr Kujawiak.

Lorin
3 grudnia 2020, znanylekarz.pl

Jestem bardzo zadowolona. Doktor przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad, dopiero potem zbadał kolano, zrobił na miejscu usg. Potem dokładnie opisał mi problem, wytłumaczył proces leczenia. Trudno mi sobie wyobrazić żeby można to było zrobić jeszcze lepiej. Polecam z całego serca.

Jola
28 kwietnia 2020, znanylekarz.pl

Pełen profesjonalizm. Pan doktor najpierw wysłuchał cierpliwie co mam do powiedzenia o moich dolegliwościach z kolanem, następnie zadał kilka pytań, wykonał badania, w tym usg i dopiero gdy miał już wyrobiony pogląd poprosił o moją wcześniejszą dokumentację medyczną. Trafna diagnoza i nakreślenie możliwych kierunków dalszego działania, przy pozostawieniu decyzji pacjentowi. Szczerze i nienachalnie - to się ceni.

TJ
16 kwietnia 2020, znanylekarz.pl

Pierwsza wizyta u dr Kujawiaka: krótki wywiad, badanie i od razu postawiona diagnoza, potwierdzona tylko obrazem USG. Ustawione leczenie, zalecenia i jasno zarysowane scenariusze dalszych działań, w zależności od postępów. Sprawnie, profesjonalnie, z dużym komfortem dla pacjenta. Polecam!

Hanna z Poznania
11 grudnia 2019, znanylekarz.pl

Razem z mężem jesteśmy pacjentami pana doktora już od jakiegoś czasu. Sposób podejścia do pacjenta oraz przedstawiona wizja leczenia naszego schorzenia jest wyjątkowa. Mieliśmy wiele szczęścia, że trafiliśmy z mężem na tak wspaniałego człowieka i wyjątkowego lekarza. Serdecznie polecam.

Małgorzata Korczyńska
22 lipca 2019, znanylekarz.pl
Lekceważenie schorzenia może doprowadzić do poważnej choroby zwyrodnieniowej. Dr Szymon Kujawiak - ortopeda zachęca do wczesnej diagnostyki!
KONTAKT

Szymon Kujawiak
dr nauk medycznych
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

info@zdrowekolano.pl
+48 61 679 11 29

Motimed
ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 77A
60-529 Poznań
tel. +48 61 679 11 29

Szpital św. Wojciecha
ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań